Strona główna » Oferta


Szkoła Języków Obcych ARCHON
  

oferuje kursy językowe dla różnych grup wiekowych i zawodowych na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzimy szkolenia dla firm oraz zajęcia dla najmłodszych, zarówno na kursach stacjonarnych w siedzibie szkoły, jak i kursach dojazdowych.


Swoim kursantom, obok wysokiego poziomu zajęć, wyspecjalizowanej grupy wykładowców i miłej atmosfery zapewniamy dodatkowo szereg atrakcji.


Dla uczestników zajęć prowadzimy bezpłatnie bibliotekę językową,
w skład której wchodzą pozycje o różnej tematyce, powieści, zbiory opowiadań
 na wszystkich poziomach zaawansowania. Wzbogacają one słownictwo i oswajają z językiem pisanym. Ponadto oferujemy możliwość korzystania ze słowników oraz zastawu multimediów.


Wszystkim chętnym proponujemy korzystanie z bezpłatnej lekcji próbnej! Jest to możliwość sprawdzenia oferty naszej szkoły, poziomu danej grupy językowej, do której chcielibyśmy uczęszczać oraz swoich umiejętności. Lekcja próbna ma charakter normalnych zajęć! Skorzystanie z niej nie zobowiązuje do uczęszczania na kurs!


W roku szkolnym 2010/2011 prowadzimy zajęcia:Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego: intensywny kurs dla gimnazjalistów. 16 zajęć w ciągu miesiąca w formule 2 x 90 min. tygodniowo. Łączna liczba zajęć 112.Kursy konwersacyjne dla dorosłych: nowatorski program zajęć pozwala na szybkie nabycie umiejętności mówienia w języku obcym. Do wyboru kurs 8 lub 16 zajęć w miesiącu.
Każdy etap kursu składa się z 2 semestrów nauki i kończy się egzaminem wewnętrznym i wydaniem certyfikatu.Egzamin maturalny 2009: przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Kurs odbywa się w formule 16 zajęć w miesiącu 2 x 90 min. tygodniowo. Liczba zajęć kursu 112.Angielski dla dzieci – KIDS SPEAK ENGLISH – zajęcia dla grup dzieci w wieku szkolnym oraz dla przedszkolaków. Formuła zajęć to 8 lub 16 lekcji w ciągu miesiąca. Na zajęciach dzieci poprzez zabawę poznają język angielski. Na każdym etapie kursu na kursantów czeka wiele atrakcji i ciekawe nagrody na zakończenie roku.Specjalistyczne kursy dla grup zawodowych – przygotowujące do wyjazdów zagranicznych dla lekarzy, pielęgniarek, obsługi ruchu turystycznego, innych grup zawodowych (kursy zawierające słownictwo specjalistyczne).Kursy innych języków obcych: niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego,
NOWOŚĆ 2008 – Kursy ukraińskiego, portugalskiego

 

OFERTA KURSÓW STACJONARNYCH 2010/11

 

Stopień 1 – Beginner

 

Stopień 2 – Elementary

 

Stopień 3 – Pre – Intermediate

 

Stopień 4 – Intermediate

 

Stopień 5 – Upper – Intermediate

 

Stopień 6 – Advanced

 

Uwaga! Wszystkie poszczególne stopnie kończą się testami językowymi podsumowującymi dany etap, natomiast dodatkowo Stopień 6 – egzaminem wewnętrznym, którego zdanie jest podstawą przystąpienia do certyfikatów i egzaminów państwowych z języka angielskiego.

 

W przypadku powrotu do nauki w szkole CSE ARCHON po przerwie, uczestnik może rozpocząć naukę od ostatniego zaliczonego Stopnia!

 

Ukończenie każdego poziomu nauki będzie wpisane w dyplom lub zaświadczenie wydane na koniec roku szkolnego!


System opłat za kursy: 

System zajęć Rata miesięczna Opłata semestralna rabat 5% Opłata roczna Rabat 10%
16 lekcji m-c 160,00 PLN

 

64 zajęcia
608,00 PLN

 

128 zajęć
1152,00 PLN

8 zajęć m-c 80,00 PLN

32 zajęcia
304,00 PLN

 

64 zajęcia
576,00 PLN

 

Kurs przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego

 

112 zajęć
1008PLN

 

Kurs dla maturzystów  -

 

112 zajęć
1008PLN

 

Zajęcia indywidualne

 

40 zł./lekcja*

 

 -

Pozostałe rodzaje kursów - informacje w siedzibie szkoły.

* Cena zajęć indywidualnych dotyczy okresu od września do czerwca. Zajęcia w miesiącach lipiec i sierpień wyceniane są pod konkretnego uczestnika.

ARCHON - kursy języków obcych,angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, Częstochowa,Gnaszyn Blachownia nauka języków obcych,angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, Częstochowa angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, Częstochowa szkoła językowa ,angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, Częstochowa
Wyślij swoje zgłoszenie

Dane kontaktowe

42-200 Częstochowa
ul. Orzechowa 14 lokal 14


Sekretariat:
Poniedziałek - piątek 15.00 - 19.00
Sobota: 9.00 - 12.00

tel. 034-320-48-20
kom. 0506-148-612
email: sekretariat@cse-archon.pl
Strona główna | Oferta | Aktualności | Praca | O nas | Kontakt | Formularz zgłoszeniowy
Projekt: Havok.pl CMS Programista PHP: Michał Grabowski